Језичка лабораторија

фанцега

Именица из Викиречника

ТврдњаИсказаТежинаРечПример
Номинатив44фанцегаКо или шта је фанцега?
Генитив44фанцегеШта је испало од фанцеге?
Датив44фанцегиИдемо према фанцеги.
Акузатив33фанцегуВидимо фанцегу.
Акузатив11фанцегаВидимо фанцега.
Вокатив44фанцегоГде си, фанцего?
Инструментал44фанцегомСтојимо с фанцегом.
Локатив44фанцегиПричамо о фанцеги.
Лоша реч11 
Коментар11Увезено из Викиречника, са странице https://sr.wiktionary.org/wiki/фанцега
NOT_NOUN_NOMINATIVE11 
УРЛ11https://sr.wiktionary.org/wiki/фанцега