Језичка лабораторија

бретела

Именица из Викиречника

ТврдњаИсказаТежинаРечПример
Номинатив77бретелаКо или шта је бретела?
Генитив77бретелеШта је испало од бретеле?
Датив77бретелиИдемо према бретели.
Акузатив77бретелуВидимо бретелу.
Вокатив77бретелоГде си, бретело?
Инструментал77бретеломСтојимо с бретелом.
Локатив77бретелиПричамо о бретели.
Коментар11Увезено из Викиречника, са странице https://sr.wiktionary.org/wiki/бретела
УРЛ11https://sr.wiktionary.org/wiki/бретела