Језичка лабораторија

дедукција

Именица из Викиречника

ТврдњаИсказаТежинаРечПример
Номинатив55дедукцијаКо или шта је дедукција?
Генитив55дедукцијеШта је испало од дедукције?
Датив55дедукцијиИдемо према дедукцији.
Акузатив55дедукцијуВидимо дедукцију.
Вокатив55дедукцијоГде си, дедукцијо?
Инструментал55дедукцијомСтојимо с дедукцијом.
Локатив55дедукцијиПричамо о дедукцији.
Коментар11Увезено из Викиречника, са странице https://sr.wiktionary.org/wiki/дедукција
УРЛ11https://sr.wiktionary.org/wiki/дедукција