Језичка лабораторија

кимчорба

Именица из Викиречника

ТврдњаИсказаТежинаРечПример
Номинатив44кимчорбаКо или шта је кимчорба?
Генитив44кимчорбеШта је испало од кимчорбе?
Датив44кимчорбиИдемо према кимчорби.
Акузатив44кимчорбуВидимо кимчорбу.
Вокатив44кимчорбоГде си, кимчорбо?
Инструментал44кимчорбомСтојимо с кимчорбом.
Локатив44кимчорбиПричамо о кимчорби.
Коментар11Увезено из Викиречника, са странице https://sr.wiktionary.org/wiki/кимчорба
УРЛ11https://sr.wiktionary.org/wiki/кимчорба