Језичка лабораторија

кукуваја

Именица из Викиречника

ТврдњаИсказаТежинаРечПример
Номинатив66кукувајаКо или шта је кукуваја?
Генитив55кукувајеШта је испало од кукуваје?
Датив55кукувајиИдемо према кукуваји.
Акузатив55кукувајуВидимо кукувају.
Вокатив55кукувајоГде си, кукувајо?
Инструментал55кукувајомСтојимо с кукувајом.
Локатив55кукувајиПричамо о кукуваји.
Коментар11Увезено из Викиречника, са странице https://sr.wiktionary.org/wiki/кукуваја
УРЛ11https://sr.wiktionary.org/wiki/кукуваја