Језичка лабораторија

надурљивко

Именица из Викиречника

ТврдњаИсказаТежинаРечПример
Номинатив55надурљивкоКо или шта је надурљивко?
Генитив55надурљивкаШта је испало од надурљивка?
Датив55надурљивкуИдемо према надурљивку.
Акузатив55надурљивкаВидимо надурљивка.
Вокатив55надурљивкоГде си, надурљивко?
Инструментал55надурљивкомСтојимо с надурљивком.
Локатив55надурљивкуПричамо о надурљивку.
Коментар11Увезено из Викиречника, са странице https://sr.wiktionary.org/wiki/надурљивко
NO_PLURAL11 
УРЛ11https://sr.wiktionary.org/wiki/надурљивко